Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Markalaşma; dijital pazarlama ve marka yönetimi-iletişimi kavramlarının bütünleşik bir anlayışla uygulanmasını temel alan yeni nesil bir kavramdır.

İçerisinde 100+ kavramı, uzmanlığı, disiplini barındıran bütünleşik pazarlama kavramının bir alt öğesi olan ve bu yönüyle de çatı bir kavram olma özelliği taşıyan “dijital markalaşma”ya dair akademik ve sektörel bilgiyi içeren eğitim müfredatı ise Dijital Markalaşma Eğitimi (DME)” olarak adlandırılmaktadır. Akademik kariyer ve sektörel deneyim sahibi 13 farklı eğitmen ve konuşmacı tarafından gerçekleştirilen DME toplamda 400 saatten fazla sürmekte ve 28+ ana disiplini barındırmaktadır.


DME ile ilgili en çok merak edilenleri derleyerek hazırladığımız “Sıkça Sorulan Sorular”da eğitime dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dijital Markalaşma Eğitimi Nedir?

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME; 28+ disiplinin yer aldığı özel bir müfredata sahiptir. Hem akademik hem sektörel olmak üzere, multidisipliner bir içeriğe sahip olan eğitim, alanında uzman 13 eğitmen ve konuşmacı tarafından gerçekleştirilmektedir.

Eğitim İçeriği Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, “Dijital” ve “Markalaşma” olmak üzere iki ana disipline dair özel ve özgün bir müfredata sahiptir. Eğitim içeriğine dair detaylı bilgi için “Eğitim İçeriği” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Eğitim Hangi Periyotta Açılıyor?

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, İstanbul ve Ankara’da olmak üzere yılda sadece 2 defa gerçekleştirilmektedir. Bundan dolayı DME, her yıl toplamda sadece 50 öğrenci kabul etmektedir.

DME Eğitmenleri Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Elbette! Dijital Markalaşma Eğitimi I DME eğitmenleri kendi alanlarında akademik ve sektörel kariyere sahip uzman isimlerden oluşmaktadır. Tüm eğitmenler Branding Türkiye yazarı olup aynı zamanda Branding Türkiye Etkinlik ve Branding Meetup konuşmacısıdır. Konu hakkında bilgi için Eğitmenler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir?

Dijital Markalaşma (dijital pazarlama & marka yönetimi – iletişimi) alanında kendini geliştirmek isteyen ve bu alanda kariyer hedefi olan herkes Dijital Markalaşma Eğitimi I DME’ye katılabilir.

Eğitime Katılmak İçin Herhangi Bir Ön Şart Var Mı?

Hayır. DME’ye katılmak için herhangi bir ön şart gerekmemektedir. İstanbul’da ve Ankara’da olmak üzere yılda sadece iki defa açılan bir eğitim olan DME’ye katılmak için tek yapmanız gereken ön başvuru yaparak isminizi kaydettirmiş olmaktır. Böylece sınırlı sayıda öğrenci kabul eden bir program olan DME, yeni sınıf açmadan evvel, eğitim danışmanlarımız sizi arayarak yeni döneme dair bilgi verebilir.

DME Eğitmeni Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME eğitmeni olmak için gerekenlere dair tüm detaylar Eğitmenlik Başvurusu sayfasında yer almaktadır. İncelemek için buraya tıklayın.

Eğitim Ücreti Nedir?

Eğitim ücreti ve ödeme yöntemleri hakkında bilgi için Eğitime Katıl sayfasında yer alan ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Eğitim danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçerek bu konuda hakkında bilgilendirme yapacaktır.

Tüm Eğitim Yerine Herhangi Bir Modül Alabilir Miyim?

Dijital Markalaşma Eğitimi; 400+ saat süren, 28+ uzmanlık / disiplin barındıran özel bir müfredata sahiptir. Akademik ve sektörel bilgiyi bütünleşik bir şekilde uygulamayı misyon edinmiş olan DME’nin bütününe katılmak yerine belli modül ya da modülleri alabileceksiniz. Örneğin sadece “Sosyal Medya” modülünü almanız çok yakında mümkün olacak. Bu konuda bilgilendirme yapmamızı isterseniz Eğitime Katıl sayfasından ön başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Soruma Cevap Bulamadım, Ne Yapmalıyım?

Sıkça Sorulan Sorular sayfasını bugüne dek aldığımız soruların ortalamasına göre hazırladık. Ancak eğer aklınızdaki soruyu burada bulamadıysanız bize iletisim@dijitalmarkalasmaegitimi.com veya iletisim@brandingturkiye.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.