DME Öğrencilerine Dijital Markalaşma Kitabı Hediye

Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini alan Dijital Markalaşma kitabı, DME öğrencilerine hediye!

Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabı çıktı. Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini alan Dijital Markalaşma kitabı, bundan böyle tüm Dijital Markalaşma Eğitimi | DME öğrencilerine hediye!

Dijital Markalaşma KitabıDijital Markalaşma Kitabı Çıktı

Mürsel Ferhat Sağlam kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan ve gerek akademik gerekse sektörel dinamiklerin yeniden yorumlanmasını sağlayan “dijital markalaşma” kavramına dair yazılmış ilk kitap olan Dijital Markalaşma, çıktı!

Bugünün ve geleceğin ana disiplini olarak kabul edilen dijital markalaşma odağında akademik bilgi, sektörel farkındalık ve kişisel yetkinlik hedefleyenler için bir başucu kaynağı olma özelliği taşıyan bu kitapla yalnızca bir kavramsallaştırma hikâyesi değil, aynı zamanda pratiğe dönük tavsiyeler de yer alıyor. Kitabın kurgusunda yine Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan 3F Fenomeni uygulandı.

DME Öğrencilerine Dijital Markalaşma Kitabı Sürprizi

Mürsel Ferhat Sağlam’ın, Stratejik Marka Yönetimi kitabından sonra yayınlanmış olan Dijital Markalaşma kitabı bundan böyle tüm Dijital Markalaşma Eğitimi | DME öğrencilerine hediye! 400 saati bulan eğitim süresi ve 28+ konu başlığından oluşan müfredatıyla dikkat çeken Dijital Markalaşma Eğitimi, yılda sadece 2 defa gerçekleştirilmekte. Bu yüzden sınırlı sayıda kişinin katılabildiği eğitimde; akademik ve kavramsal bilgiye ek olarak sektörel tecrübe ve stratejiler de yer alıyor.

Bu arada teoriden uygulamaya giden yapısıyla multidisipliner bir eğitim içeriğine sahip olan DME’nin, Korona Virüs nedeniyle 2020 programı Eylül ayına ertelendi. Konuya ilişkin detayları buradan okuyabilirsiniz.

Kitap hakkında detaylı bilgi için: Dijital Markalaşma Kitabı

Yazar hakkında detaylı bilgi için: Mürsel Ferhat Sağlam

Branding Türkiye Yayınları LogoBranding Türkiye Yayınları | Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Dikeyeksen Yayıncılık LogoDikeyeksen Yayıncılık | Hakkında

Dikeyeksen Yayıncılık 2009 yılından bu yana bilişim, teknoloji ve mühendislik içeriği ve kitapları üretmektedir. 10 yılı aşkın bir yayın tecrübesi olan yayın kadromuzla her bir kitaba, içeriğe ayrı bir ihtimamla yaklaşıyoruz. Her bir kitap bize bambaşka şeyler öğretiyor ve her yeni kitapta öğrendiğimiz bu yenilikleri uyguluyoruz.

Amacımız ilgi duyduğunuz konularda hızla gelişmenize olanak sağlayacak pratik, anlaşılır, son teknoloji kitaplar ve yayınlar geliştirmek.