Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs Arası

Dijital Markalaşma Eğitimi | DME markasıyla aynı adı taşıyan konsept bir eğitim olan Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs arası verildi.

Popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin alt markalarından biri olan ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren Dijital Markalaşma Eğitimi | DME markasıyla aynı adı taşıyan konsept bir eğitim olan Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs arası verildi!

Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs Arası

Dijital markalaşma kavramına dair 28’den fazla konuyu müfredatında barındıran, toplamda 400 saat süren ve 13 eğitmenin yer aldığı DME #3, 2020’nin ilk yarısında gerçekleşmeyecek. 2019 itibariyle başlayan ve her yıl İstanbul ve Ankara’da olmak üzere yılda sadece 2 kez düzenlenen ve toplamda her yıl maksimum 40 kişinin katılabildiği eğitimin bu dönem yapılmama nedeniyse; tüm dünyada salgına dönüşen Korona Virüs’ün Türkiye’de de görülmüş olması!

DME Logo“Dijital markalaşma”yı kavramsallaştırarak literatüre kazandıran ve akabinde Dijital Markalaşma Eğitimi adlı özgün ve konsept eğitimi kurgulayan Mürsel Ferhat Sağlam konuya ilişkin bir açıklama yaptı. Aynı zamanda Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olan Sağlam, Mayıs 2020’deki eğitimin bu yıl en erken Temmuz’da yapılabileceği ancak her ihtimale karşı 19 Eylül 2020 olarak karar kıldıklarını ifade etti. İşte Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuya dair açıklaması;

Geçen gece yarısı Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca bir açıklama yaptı. Ve Türkiye’de ilk Korona Virüs vakasının görüldüğünü söyledi. Bizler de Branding Türkiye ile Branding Türkiye’ye bağlı tüm alt markalarımız için uzaktan çalışma modeline geçmeye karar verdik. Etkinlik, meetup, talks ve eğitimlerimizden oluşan organizasyonlarımızı da durdurma ve erteledik. Bu yüzden tüm etkinlik, eğitim, talks ve meetup odaklı organizasyonları Eylül ayına kadar durdurduk. Şimdilik sadece DME Modülleri olarak adlandırdığımız ve Dijital Markalaşma Okulu çatısı altında sunacağımız uzmanlıklara dair uzaktan eğitimler üzerinde çalışıyoruz. Kısacası isteyen herkes Dijital Markalaşma Okulu I DMO üzerinden, Dijital Markalaşma Eğitimi’nin içerisindeki herhangi bir konuya dair eğitim alabilecek. Üstelik bunu uzaktan, online ve birebir alma şansına sahip olacak. Altyapı çalışmaları tamamlandığında detaylı bilgilendirmeyi Branding Türkiye’den ve DME Blog‘dan yapıyor olacağız.

Dijital Markalaşma Okulu | DMO Nedir?

Dijital Markalaşma Okulu | DMO, DME’nin müfredatında yer alan her bir disiplinin tekil olarak sunulduğu çatı yapıdır. Kısacası isteyen kişiler Dijital Markalaşma Eğitimi | DME içerisindeki eğitimleri modül şeklinde DMO üzerinden tekil olarak alabilecekler. Örnek modüller;

  • Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi,
  • Dijital Markalaşma Ve Seo Eğitimi,
  • Dijital Markalaşma Ve İçerik Pazarlaması Eğitimi

Sosyal farkındalık için tekrarlıyoruz;

#ElleriniYıka #EvdenÇıkma #UzaktanÇalış