Başvuru Ve Kayıt

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin eğitim odaklı alt markası Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, konsept bir eğitim olup teori ve pratiği bütünleşik bir biçimde sunmasıyla bilinmektedir. Dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi disiplinlerinin akademik ve sektörel bakış açısıyla harmanlanarak sunulduğu DME için yılda sadece 2 defa sınıf açılmaktadır. İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilen 2 eğitime ise yılda toplam 50 öğrenci kabul edilmektedir.

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME tarafından açılacak tüm eğitimlerden anlık bilgi sahibi olmak isterseniz aşağıdaki ön başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gelişmelerden anında haberdar olmak için DME Blog‘u düzenli takip etmenizi ve mail bültenimize abone olmanızı öneririz!

DME Başvuru Ve Kayıt

Başvuru Formu

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME‘ye “Ön Başvuru Ve Kayıt” için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Böylece eğitim danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek DME’ye dair detayları aktarabilir. Ön başvuru ve kayıt dışındaki soru, öneri ve görüşlerinizi iletmek için İletişim sayfasında yer alan formu doldurabilirsiniz. Eğitmen olmak içinse Eğitmenlik Başvurusu sayfasında yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

powered by Typeform