Dijital Markalaşma Eğitimi Nedir?

Kurumsal

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME ile ilgili tüm detaylar (nedir? / niye? / nasıl?) hakkında bilgi alın.

Bilgi Al
Eğitim İçeriği

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME (Dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi) eğitim içeriği hakkında bilgi alın.

Bilgi Al
Eğitmenler

7 eğitmen, 6 konuşmacı olmak üzere toplamda 13 sektör profesyoneli / akademisyenden oluşan DME eğitmenleri hakkında bilgi alın.

Bilgi Al
DİJİTAL MARKALAŞMA EĞİTİMİ
Dijital Pazarlama & Marka Yönetimi - İletişimi

Eğitimin Kazanımları

Dijital
& Markalaşma

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, dijital ve markalaşma ile ilgili tüm alt disiplinleri bütünleşik bir bakış açısıyla ve 3F Fenomeni doğrutlusunda uygulama ve yönetme yeteneği kazandırır.

Strateji
& Yönetim

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, dijital pazarlama ve marka yönetimi – iletişimi ile ilgili 28+ disipline dair stratejik düşünme, strateji kurgulama ve yönetme yeteneği kazandırır.

Kreatif
& Sürdürülebilir

Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, dijital ve markalaşma ile ilgili tüm disiplinlere dair teorik ve pratik bilgiyi en kreatif ve sürdürülebilir şekilde gerçekleştirme becerisi kazandırır.

Çözüm
& Odaklanma

DME, “Dijital Markalaşma” odağında gerçekleştirilecek aksiyonlarda çözüme yönelik tüm ihtimalleri göz önünde tutma ve multidisipliner uygulama becerisi kazandırır.

Hedefleme
& Kazanç

DME, “Dijital Markalaşma” hedeflenerek gerçekleştirilecek bütün aksiyonların maksimum verimlilikle ve kazançla sonuçlandırılmasına yönelik öngörü yeteneği kazandırır.

Analiz
& Raporlama

DME, “Dijital Markalaşma” baz alınarak gerçekleştirilecek tüm aksiyonların analiziyle bu analiz doğrultusunda elde edilen veriyi raporlama becerisi kazandırır.

Dijital Markalaşma Eğitimi

0

Saat

0

Eğitmen / Konuşmacı

0

Konu

0

Başarı Ve Mutluluk

Sponsorlar

Blog

 • DME Öğrencilerine Dijital Markalaşma Kitabı Hediye

  Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini alan Dijital Markalaşma kitabı, DME öğrencilerine hediye! Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti, Yazar ve Eğitmen Mürsel Ferhat Sağlam’ın Dijital Markalaşma kitabı çıktı. Branding Türkiye Yayınları ve Dikeyeksen Yayıncılık ortak yayını olarak raflardaki yerini alan Dijital Markalaşma kitabı, bundan böyle tüm Dijital Markalaşma Eğitimi

  27 Mart 2020
 • Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs Arası

  Dijital Markalaşma Eğitimi | DME markasıyla aynı adı taşıyan konsept bir eğitim olan Dijital Markalaşma Eğitimi’ne Korona Virüs arası verildi. Popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin alt markalarından biri olan ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren Dijital Markalaşma Eğitimi | DME markasıyla aynı adı taşıyan konsept bir eğitim olan Dijital Markalaşma Eğitimi’ne

  23 Mart 2020
 • Ankara’da Dijital Markalaşma Ve Sosyal Medya Eğitimi Gerçekleştirildi

  Dijital Markalaşma Eğitimi I DME kapsamında bir modül olan “A’dan Z’ye Sosyal Medya Eğitimi” Ankara’da gerçekleştirildi. Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından verilen eğitimde dijital pazarlamanın önemli bir dinamiği olan sosyal medyaya dair tüm detaylar yer aldı. Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel

  23 Mayıs 2019
 • Dünyada İlk Ve Tek: Dijital Markalaşma Eğitimi | DME

  Branding Türkiye’deki akademisyen ve uzmanlar tarafından özel olarak hazırlanan ve Türkiye’nin seçkin üniversiteleri tarafından sertifikasyonu sağlanan “Dijital Markalaşma Eğitimi | DME”, konsept bir eğitim olmasının yanı sıra kapsamlı müfredatıyla Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği de taşıyor. Branding Türkiye tarafından hazırlanan Dijital Markalaşma Eğitimi | DME’nin müfredatı dijital pazarlama ve marka yönetimi/iletişimi odağında bir içeriğe sahip. Eğitimin içerisinde “Dijital” ve “Markalaşma” ile ilgili 28

  13 Şubat 2019